سفارش تبلیغ
مجله هاست ایران
مجله هاست ایران
... حبل المتین ...

 

بعد از مدت ها کلنجار رفتن بالاخره به این نتیجه رسیدیم که یه آستینی برای وبلاگمون بالا بزنیم و یه سرو سامونی بهش بدیم. نقطه ی شروع این حرکت تغییر قالب وبلاگ بود که همزمان با میلاد با سعادت حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام اتفاق افتاد . در حرکت بعدی که همزمان با ایام دهه ی فجر و افتتاح بسیاری از طرح های عمرانی و فرستادن ماهواره امید به آسمون و کلی چیزای تازه بود، به این نتیجه رسیدیم که ما هم یه تکونی به وبلاگ بدیم .به ذهنم رسید یه دامنه براش بگیریم . آخه دیگه وبلاگ حبل المتین 2 سالش شده بود و روزانه به طور میانگین 150 بازدید داره (بزنم به تخته)

خلاصه سرتونو درد نیارم ... افتتاح رسمی وبلاگ حبل المتین با آدرس www.hablolmatin.ir مبارک!

حالا هدیه ما به شما. چند وقتیه که با یه سری از برو بچ گرافیست ارتباط گرفتیم . توی همین حال و هوا یه عکس زیبا از مقام معظم رهبری آیت الله خامنه ای پیدا کردم که خیلی به دلم نشست. گفتم شما رو از این فیض بی نصیب نذارم .این عکس کیفیتش بالاست و مخصوص پس زمینه (Back Ground) کامپیوتره. مشخصات طراحش زیر عکس هم موجوده. خواستین می تونید به سایت ایشون هم سر بزنید. 

عکس مقام معظم رهبری

دانلود عکس
موضوع مطلب : قالب وبلاگ, دهه فجر, هدیه, مقام معظم رهبری, پس زمینه, Back Ground
دوشنبه 87 آذر 25 :: 8:12 صبح ::  نویسنده : محمدحسن

 

خروش وبلاگی - صفحه بمب گوگلی غزه از طرف وبلاگستان فارسی در شبکه جهانی اینترنت قرار گرفت.به نقل از سایت وبلاگ نیوز “بمب گوگلی غزه” که به همت چند تن از وبلاگ نویسان طراحی و اجرا شده است از تاریخ شنبه 23 آذرماه به دو زبان انگلیسی و فارسی روی شبکه جهانی اینترنت قرار گرفت. 

بمب گوگلی

این صفحه که شامل یک بیانیه شش بندی است از تمامی مسلمانان جهان خواسته است که نسبت به این فاجعه انسانی بی تفاوت نباشند و با همیاری و همدلی خود، به محاصره غزه پایان بدهند.

سازمان های بین المللی، دولت های عربی، حسنی مبارک و رژیمش در مصر، رژیم صهیونیستی، مردمان عرب و مسلمانان جهان و مسلمانان فلسطین جزو مجامع و گروه ها و افرادی هستند که در این بیانیه مورد خطاب قرار گرفته اند.

برای حمایت از این صفحه اینترنتی و به اصطلاح انفجار این بمب گوگلی، نشانی وب سایت این حرکت وبلاگی را در وبلاگ خود قرار دهید تا رتبه این صفحه در سایت گوگل بالا رفته و بازدیدهای بیش تری داشته باشد تا در موتور های جستجو در صدر صفحه قرار گیرد.

لینک نسخه ی فارسی سایت غزه

لینک نسخه ی انگلیسی سایت غزه
موضوع مطلب : بمب گوگلی, خروش وبلاگی, غزه, رتبه
1   2   3   4   5   >>   >   
درباره وبلاگ

نویسندگان
حسین (91)
صفحات وبلاگ
طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز
آمار وبلاگ
بازدید امروز: 796
بازدید دیروز: 964
کل بازدیدها: 1442341>