سفارش تبلیغ
واحد طراحی
واحد طراحی
... حبل المتین ...
جمعه 87 دی 13 :: 10:20 عصر ::  نویسنده : محمدحسن

سلام...

شما هم به سربازان رژیم صهیونیستی سنگ بزنید...

بازی زیبای زیر با نام جهاد مجازی زیر به همت چند تن از دوستان در دفاع از مردم بی دفاع غزه درست شده است.در صورت عدم اجرای بازی زیر در محیط اکسپلورر به آدرس زیر رفته و آخرین نسخه فلش پلیر را از این آدرس یا این آدرس دریافت کنید.

شما هم سنگ بزنیدادامه مطلب ...


موضوع مطلب :

دوشنبه 87 شهریور 18 :: 11:13 عصر ::  نویسنده : حسین

اوایل امسال بود که جهت زیارت راهی عراق شدم. در مسیر نگاهم به وضعیت این کشور همسایه و مسلمون بود اما چیزی جز فقر و بدبختی و خرابی در این کشور جنگ زده و اشغال شده نمی دیدم. کاری به تاریخ و علت های حال و روز این روزهاشون ندارم اما وضعیت امروز مردم عراق دل هر مسلمونی رو به درد میاره . . .   به شهر بصره که رسیدیم باور نمی کردم که یکی از شهرهای مهم عراق اینجاست ، جایی که حتی امکانات یکی از دورترین و کوچکترین شهرهای مرزی ما رو هم نداشت . . .
نگاه بچه های عراقی به ایرانی ها خیلی حرف توش نهفته بود و حالا که این روزها از توافقنامه امنیتی عراق با امریکا می شنوم یاد اون بچه ها می افتم. خدا میدونه چه آینده ای در انتظار اوناست و کشور عراق به چه سویی داره میره . . .

توافقنامه امنیتی امریکا با عراق

تحلیلگران معتقدند این موافقتنامه به منزله آغاز یک رابطه امنیتی بلند مدت میان عراق و آمریکا است که زمینه‌های قانونی حضور نیروهای آمریکایی پس از پایان سال ‌جاری را نیز فراهم می‌کند.حالا که امریکا برای گرفتن مصونیت برای نیروهای خود در کشور عراق تلاش میکنه باید به مسئولین و مردم عراق هشدار داد که به کشورهایی نگاه کنید که این قانون رو پذیرفتن و عبرت بگیرید.

چند سال پیش فکر می کنم در کشور کره بود که سربازان امریکایی به دو دختر تجاوز کردن و ماجرا به رسانه ها کشانده شد اما به دلیل داشتن مصونیت قضایی کسی از مسئولین کشورشون نتونست با این نظامیان برخورد کنه و مردم یک کشور تحقیر شدند . . .

شما مردم عراق اگر اجازه دادین ظلم بر شما مسلط بشه وضع از این که در آن بسر میبرید بدتر خواهد شد.

* اِنَّ اللّهَ لا یُغَیِّرُ ما بقوم حَتّی یغیِّروا ما باَنفُسِهِم *ادامه مطلب ...


موضوع مطلب :

1   2   3   4   5   >>   >   
درباره وبلاگ

نویسندگان
حسین (91)
صفحات وبلاگ
طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز
آمار وبلاگ
بازدید امروز: 823
بازدید دیروز: 964
کل بازدیدها: 1442368>